درباره ما

 

صاحب امتیاز آقای سعید آل رضا می باشد. و سایت 301030 سعی در تهیه و فروش و خدمات پس از فروش از جمله کالاهای لوازم خانگی، لوازم ورزشی، صنایع دستی و .. میباشد.
مجموعه 301030 فعالیت خود را در زمینه محصولات کامپيوتر از سال­های 1378 در پایتخت معنوی ایران (مشهد) آغاز نمود، با توجه به مهیا نبودن زیرساخت­های لازم در آن سال­ها فعالیت این مجموعه بر تجارت و بازرگانی در زمینه قطعات کامپیوتر و اکسسوری­های آن متمرکز گردید تا حدی که با اخذ نمایندگی چند برند خارجی به یکی از بزرگترین توزیع­ کنندگان لوازم جانبی در شرق کشور مبدل شد. در راستای فعالیت­ های تجارتی، مدیر مجموعه اقدام به ورود به عرصه­ هایی همچون صنایع نفت، پتروشیمی، گاز و همچنین ساخت و ساز در قالب مجموعه های مجزایی نمودند. رفته ­رفته با گسترش خدمات اینترنتی و کسب و کارهای تجاری جدید نیاز به ارائه خدمات نوین در این بخش مجدد احساس گردید تا حدی که مدیر مجموعه تصمیم به خدمت­ رسانی در زمینه مشاوره، تامین و تحویل کالاهای مورد نیاز هموطنان عزیز در قالب فروشگاه اینترنتی 301030 گرفتند و این مهم با قرار گرفتن تیمی با تجربه، شناخته شده و خبره در حوزه فناوری اطلاعات، طراحی و برنامه­ نویسی، فروش مهندسی، دپارتمان­های مهندسی، گرافیست و تیمی برجسته از اساتید اقتصادی و مارکتینگ در طی یک سال کار مداوم به ثمر نشسته است.

امروز 301030 با گستره فروش کالاهای بسیار در خدمت رسانی به مردم ایران پیشرو است، از جمله کالاهایی که در فروشگاه اینترنتی 301030 به فروش می رسد، لوازم ورزشی، لوازم آرایشی و بهداشتی برند با تاییدیه مربوطه، ابزارآلات و نردبان، لوازم بازی و سرگرمی، و... می باشد. ما در 301030 تلاش می کنیم هرروز رو به جلو حرکت کنیم و به مشتریان خود در سراسر ایران بهترین خدمات را ارائه داده و با کیفیت ترین محصولات را به دستشان برسانیم.