هفت روز ضمانت برگشت کالا

فروشگاه اینترنتی 301030 مدعی بهترین خدمات دهی در جهت جلب رضایت مشتریان خود می باشد. در این راستا و بر اساس قوانین موجود در سایت و در جهت ایجاد اطمینان و آسایش خرید از فروشگاه اینترنتی 301030، هر مشتری می تواند تحت شرایط زیر محصول خریداری شده را طی هفت روز از زمان دریافت به فروشگاه برگشت دهد:

 

1- وجود مغایرت (عدم تطابق) کالا دریافت شده با آنچه از مشخصات کالا در سایت ارائه شده است
اگر کالایی که به مشتری تحویل داده می شود، دارای مغایرت ظاهری است، مشتری می بایست بدون بازکردن و استفاده کالا، موضوع را به دپارتمان خدمات پس از فروش 301030 اطلاع دهد تا نسبت به برگشت آن اقدامات لازم صورت پذیرد در غیراینصورت (خارج شدن کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود) امکان رسیدگی به درخواست برگشت مشتری وجود ندارد. اگر کالا باز شده و مشتری متوجه عدم تطابق آن گردد، می بایست کارتن، جعبه یا هر بسته بندی که کالا بوسیله آن به مشتری تحویل داده شده است را نگهداری نماید تا امکان عودت کالا وجود داشته باشد. هرگونه نت نویسی بروی بسته بندی یا پاره نمودن آن سبب خروج کالا خریداری شده از هفت ضمانت برگشت کالا می شود.

 

2- وجود آسیب دیدگی کالا در اثر جابجایی و حمل و نقل
در صورتی که کالا دریافت شده دارای آسیب فیزیکی ظاهری باشد که مربوط به حمل و نقل است، می بایست صورت جلسه نوشتاری با مامور تحویل کالا تهیه شده و این برگه را برای برگشت کالا نزد خود نگهداری نماید. در غیر اینصورت فروشگاه اینترنتی 301030 متعهد به برگشت کالا نخواهد بود. البته کلیه محصولات فروشگاه اینترنتی 301030 در بسته بندی های مناسب ارائه می گردد، و سعی گردیده با بهترین مجموعه های خدمات پستی در سطح کشور همکاری صورت پذیرد تا مشتریان نیز از زمان و نحوه دریافت کالا، اطمینان خاطر داشته باشند. لازم به ذکر است وجود ایرادات فنی ظاهری می بایست طی 8 ساعت اولیه دریافت کالا به دپارتمان خدمات پس از فروش 301030 اعلام گردد تا اقدامات لازم در این راستا صورت پذیرد.

 

3- انصراف مشتری به هر دلیلی
اگر به هر دلیلی مشتری پس از دریافت کالا از خرید آن منصرف شود می بایست با دپارتمان خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی 301030 تماس گرفته و بر اساس کد سفارش مراحل عودت کالا را انجام دهد. لازم به ذکر است به هیچ عنوان نباید بسته بندی کالا دچار آسیب دیدگی، مخدوش شدن، پارگی شده باشد. همچنین در صورت استفاده از کالا، شرایط بازگشت و ضمانت به خودی خود باطل می گردد. در صورت انصراف مشتری قبل از ارسال کالا هیچ هزینه بر او تحمیل نمی شود و در اولین فرصت (حداکثر یک هفته) مبلغ فاکتور صادر شده بصورت تمام و کمال به حساب مشتری عوت داده می شود.

 

4- قوانین کلی ضمانت برگشت کالا
* محصولات آرایشی و بهداشتی شامل ضمانت برگشت کالا نمی باشد.
* محصولات فرهنگی و هنری شامل ضمانت برگشت کالا نمی باشد.

* کلیه اطلاعات سایت جنبه اطلاعات فنی و عمومی داشته و جایگزین مشاوره و نظر کارشناس متخصص مانند پزشک نمی شود و استفاده از محصولات بخصوص آرایشی و بهداشتی و سلامت و پزشکی می بایست باید زیر نظر پزشک متخصص صورت پذیرد. مجددا تاکید می گردد که فروشگاه اینترنتی 301030 نسبت به هر عارضه ناشی از مصرف محصولات آرایشی و بهداشتی و سلامت و پزشکی مسئولیت نداشته و پاسخگو نخواهد بود. لذا قبل از مصرف هر یک از موارد مذکور با پزشک متخصص مشورت گردد. البته لازم به ذکر است کلیه محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی 301030 دارای کلیه مجوزهای لازم از نهادهای مرتبط از قبیل وزارت بهداشت، اداراه استاندارد و غیره می باشد.
* نظرات کاربران در خصوص کالاها، تنها تجربه شخصی و بیان دیدگاه های افراد می باشد و دلیل بر ایجاد مسئولیت برای فروشگاه اینترنتی 301030 نمی باشد.

* اطلاعات روی محصولات کارخانه ای و تولیدات بسته بندی با مجوز استاندارد یا مهر ادارات دولتی مسئولیتی را متوجه فروشگاه اینترنتی 301030 نمی کند و مسئولیت آن با شرکت تولید کننده کالا می باشد.
* کالای استفاده شده به هیچ عنوان برگشت داده نخواهد شد.

 

5- نحوه استرداد مبلغ مشتری
در صورت تایید وجود مغایرت یا آسیب دیدگی، فروشگاه اینترنتی 301030 هزینه پرداخت شده توسط مشتری بابت کالا را مطابق فاکتور حداکثر طی یک هفته به مشتری بر می گرداند. هزینه پست در صورت اثبات مغایرت بر عهده فروشگاه اینترنتی 301030 می باشد.