تحویل فوری و پستی

نحوه ارسال کالا

 ما مدعی خدمات دهی بی نظیر به مشتریان خود هستیم. دپارتمان رضایتمندی مشتریان 301030 سعی نموده است تحویل کالاها و محصولات را به روشی متفاوت به مشتریان ارائه دهد که روشی متفاوت نسبت به دیگر فروشگاه ها و خدمات مشابه باشد. نحوه ارسال کالا و محصولات سایت 301030 به روش های زیر امکان پذیر است:


الف) تحویل اکسپرس 


در شهر مشهد کلیه کالاهای خریداری شده قبل از ساعت 12 ظهر در همان روز به مشتریان تحویل داده می شود و کالاهایی که بعد از ساعت 12 ظهر خریداری گردد فردای آن روز بر اساس اولویت خرید تحویل مشتریان می شود، البته در برخی موارد سعی می گردد تا حد ممکن ولی بسته به حجم سفارشات قبل از ساعت 12 ظهر در همان روز تحویل داده شود ولی با توجه به تعهد موجود برای فروشگاه 301030 روال کاری بر اساس تحویل فردا بیان گردیده است. هزینه ارسال کالا در مشهد مقدس رایگان می باشد و هیچ گونه هزینه پستی نخواهد داشت. البته کالاهایی که سنگین وزن می باشند مانند ماشین لباسشویی، ظرفشویی، بوفه و غیره بصورت پس کرایه و توسط باربری ارسال می گردد.


ب) تحویل توسط پست پیشتاز یا سفارشی 


برای سفارش های خارج از مشهد بنا به درخواست مشتریان و موقعیت مکانی آنها، هم از طریق پست پیشتاز و هم از طریق پست سفارشی برای آن­ها ارسال خواهد شد. مدت زمانی که کالا پس از ثبت سفارش در سیستم به دست مشتریان میرسد حدود 24 تا 72 ساعت میباشد. البته در برخی ایام که نزدیک به تعطیلات رسمی یا مناسبت­های خاصی است این زمان ممکن است افزایش یابد که به مشتریان توصیه میگردد در زمان سفارش به این موضوع توجه کافی گردد. هزینه ارسال محصولات و کالاها بصورت اتوماتیک توسط سیستم های نرم افزاری پستی محاسبه و به مشتریان در زمان خرید اعلام می گردد.
 

ج) تحویل توسط باربری 


برای کالاها و محصولاتی که سنگین وزن هستند، می­بایست این اقلام توسط سیستم باربری ارسال گردد و هزینه آن توسط پس کرایه محاسبه گردد. مدت زمانی که برای ارسال این قبیل کالاها نیاز است بین 24 تا 72 ساعت بسته به موقعیت مکانی شهر می باشد.