ضمانت اصل بودن کالا

یکی از اهداف فروشگاه اینترنتی 301030 در آینده ای نه چندان دور، مرجع قیمت گذاری و خرید روزمره ایرانیان است، در این راستا جلب رضایت مشتری و ایجاد اعتماد در آنها اصلی ترین هدف این مجموعه و مدیران است. یکی از مهمترین اقدامات، ارائه کالا با کیفیت اعلام شده از سوی سایت می باشد که می توان با افتخار عنوان نمود که کلیه کالاهای این فروشگاه یا از منابع تولیدی و کارخانجات که دارای مجوزهای لازم می باشد، تهیه می گردد و یا از منابع مجوزدار از خارج کشور وارد می گردند.
فروشگاه اینترنتی 301030 تضمین مینماید کلیه کالاها دقیقا بر اساس آنچه در توضیحات (مشخصات کلی و فنی) ارائه شده است، به مشتری تحویل داده خواهد شد. همچنین مشتریان می توانند مطمئن باشند کلیه کالاها بدون هیچ دخل و تصرفی در لوازم جانبی، به دست آنها خواهد رسید. همچنین کلیه محصولاتی که در ایران دارای گارانتی می باشد، با خرید توسط مشتریان از این فروشگاه نیز شامل گارانتی اصل خود نیز می باشند. بنابراین کلیه مشتریان فروشگاه اینترنی 301030 می توانند مطمئن باشند کلیه اجناس این فروشگاه اصل بوده و هیچ کالای دست دوم و استفاده شده ای به هیج عنوان در این سایت ارائه نمی شود.

 

ضمانت اصل بودن کالاها در فروشگاه اینترنتی 301030

بنابراین ضمانت فروشگاه اینترنتی 301030 شامل دو ضمانت است:

الف) ضمانت اصل بودن کالا: بدین معنا که کلیه محصولات موجود در سایت فروشگاه اینترنتی 301030 اصل بوده و از مجاری قانونی وارد کشور می شود و به هیچ عنوان کالای دست دوم و معیوب و حتی قاچاق نمی باشد. به حدی که مشتری با مشاهده مغایرت ظاهری، عملکردی و عیب می تواند کالای خریداری شده را در اسرع وقت عودت دهد و مبلغ خود را دریافت نماید.

ب) ضمانت اصل بودن گارانتی: بدین معنا که کلیه محصولات چه آنهایی که دارای گارانتی معتبر و دفتر خدمات پس از فروش در ایران می باشند، در صورتیکه از فروشگاه اینتنرتی 301030 خریداری شوند، دارای همان اعتبار و برگه گارانتی می باشند و نیز برخی محصولات که از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند و گارانتی منطقه ای و شهری دارند، نیز شامل گارانتی 301030 می شوند.